Haberler » Vestel Led Teknoloji Sistemi’ne Otel Teknik Müdürlerinden Yoğun İlgi

res

Vestel ve OTMF işbirliğinde 24 Ocak 2014 Cuma akşamı, otel teknik müdürlerine, Anthea Organizasyon tarafından seminer düzenlendi. Antalya IC Airport Hotel’de gerçekleştirilen seminer kapsamında “Vestel Otel Çözümleri: Led Aydınlatma ve Teknoloji Sistemleri” tanıtıldı. Vestel uzmanları tarafından yapılan sunumlar, seminere katılan Antalya ve çevre otellerin teknik müdürleri tarafından ilgiyle izlendi.

Seminer, Otel Teknik Tesis Müdürleri ve Yöneticileri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aydoğmuş’un açılış konuşması ile başladı. Otellerde led sistemlerine geçiş sürecinin hızla devam ettiğini ifade eden Aydoğmuş, Vestel’in bu konuda gelişmiş bir teknolojiye sahip olduğunu sözlerine ekledi.

Açılış konuşmasının ardından söz alan, Vestel Satış Müdürü Tunç Göz,  “Vestel Dijital Fabrikası genç bir şirket. Dinamik ve dinç bir ekip olarak çalışıyoruz” diyerek, yeni teknoloji sistemleri ile bu dinamikliği devam ettirmek istediklerinin altını çizdi. Kendilerini daha iyiye taşımak için çalışmalara devam edeceklerini bildiren Göz, OTMF’ye de, seminer organizasyonu konusunda işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

20 Yılda 17 Kat Büyüme

Vestel uzmanlarından Buğra Yalçın, Vestel teknoloji çözümleri ile ilgili yaptığı sunumda, otel çözümleri konusunda teknik müdürleri bilinçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi. Bu konudaki çözümlerinin çok fazla bilinmediğini açıklayan Yalçın, bilinirliği arttırmak istediklerini vurguladı. Yalçın, Vestel’in "Akıllı Tahta Projesi"ni teknik müdürlere anlatarak, Smart Phone’nun da haziran ayında piyasaya çıkartılacağını bildirdi.

Aydınlatma tasarımcısı Esra Öcal, sektörle ilgili rakamlar ve istatistiki bilgilere dayalı sunumunda, 2010 yılından 2020 yılına kadar olan 20 yıllık süreçte Türkiye’de led aydınlatmanın 17 kat bir büyüme göstereceğini beklediklerini söyledi.

Türkiye’de ve Dünya’da Vestel konusunda sunum yapan Gökçen Keskin, Vestel’in dijital fabrikası ve yeni kurulmuş grubu olarak en yeni dijital ürünleri sektöre sunduklarını söyleyerek, protfolyolarının gün geçtikçe geliştiğini ifade etti.

Çekilişle Tablet Hediye

Sunumlar sonrası gerçekleşen yemek organizasyonunda hediyeli çekiliş ile katılımcı teknik müdürlerden birine Vestel tablet hediye edildi. Teknik müdürler arasından Murat Saltan çekiliş ile tablet kazanan talihli oldu.

Yapılan diğer çekilişlerde ise, dört teknik müdüre milli piyango bileti hediye edilirken, bir teknik müdüre Vestel’den bir beyaz eşya, bir diğer teknik müdür ise çeyrek altın kazandı.

 
 
 
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res
res

Bu sayfa en son 27.01.2014 tarihinde güncellenmiş ve 3505 defa okunmuştur.

yazdır

E-Bülten Üyeliği

Federasyon Üyesi Dernekler

Tümü »»